Hotel Bansko Spa Holidays 4* BANSKO 2017 -2018

Localizare

Hotelul este situat la 1000 metri de statia de ski.

Descriere

Hotelul dispune de: 9 camere duble small, 80 camere duble, 3 junior suite, 6 suite cu 1 dormitor. Camerele duble (25 mp) sunt dotate cu: gresie si mocheta, grup sanitar propriu cu cadita, uscator de par, pat matrimonial sau 2 paturi single, canapea extensibila, aer conditionat, minibar, ceainic electric, seif, TV satelit, telefon, acces internet, balcon, unele camere cu vedere la partia de ski, altele cu vedere la munte. Junior Suite-urile (35 mp) sunt dotate cu: gresie si mocheta, grup sanitar propriu cu cadita, uscator de par, pat matrimonial, canapea extensibila, aer conditionat, minibar, seif, TV satelit, telefon, acces internet, balcon, unele studio-uri sunt cu vedere la partia de ski, altele cu vedere la munte. Suitele 1 dormitor (45 mp) - usa intermediara, gresie si mocheta, grup sanitar propriu cu cadita, uscator de par, pat matrimonial, canapea extensibila, aer conditionat, minibar, seif, TV satelit, telefon, acces internet, balcon, unele apartamente sunt cu vedere la partia de ski, altele cu vedere la munte.

Facilitati

Hotelul pune la dispozitia clientilor sai: 4 etaje, 2 lifturi, seif la receptie (cu plata), room service, restaurante, baruri, pivnita de vinuri, coffee-shop, mehana, piscina interioara 28°C, loc de joaca pentru copii, depozit de ski si snowboard, scoala de ski si snowboard, inchiriere ski jet adulti si copii, sala de sport, tenis de masa, centru wellness, cabinet medical, salon infrumusetare, sala fitness, sauna, baie cu aburi, masaj, jacuzzi, jocuri mecanice, internet cafe, Wi-Fi, schimb valutar, sala de conferinte, rent-a-car, parcare.

Animalele de companie nu sunt acceptate.

Curatenia se face zilnic, lenjeria se schimba de 3 ori pe saptamana, prosoapele se schimba zilnic, set cosmetice in baie, halate si papuci, spalatorie.

Informatii si tarife oferta

TARIFELE SUNT VALABILE PENTRU SEJURURI DE MINIM 3 NOPTI CAZARE IN PERIOADA 23.12.2017 - 02.01.2018.

 

Tariful include: cazare, demipensiune sau all inclusive acces la piscina, zona de relaxare, sala fitness, sauna, baie cu aburi, acces internet, parcare, transport la statia de ski.

  01.12.2017/
22.12.2017
23.12.2017/
27.12.2017
28.12.2017/
02.01.2018
03.01.2018/
28.02.2018
01.03.2018/
31.03.2018
Loc in Camera Dubla Mansarda, demipensiune20,531,55330.520,5
Loc in Camera Dubla Mansarda, All Inclusive2637,5-3526
Loc in Camera Dubla, Demipensiune213254,53121
Loc in Camera Dubla, All Inclusive26,538-35,526,5
Loc in Camera Family, demipensiune26,537,56036,526,5
Loc in Camera Family, All Inclusive3243,5-4132
Camera Single, demipensiune31,5488146,531,5
Camera Single, All Inclusive3957-5339
Apartament (2 persoane), demipensiune67901358767
Apartament (2 persoane), All Inclusive80103,5-9880
TaTarif in euro/ persoana/ noapte - include cazare cu tipul de masa specificat in tabel

Reduceri:

1 copil 0.00 - 6.99 ani  in pat suplimentar + 2 adulti - gratuit.

2 copii 0.00 - 6.99 ani in pat suplimentar + 2 adulti - primul copil - gratuit; al doilea copil - 70% reducere.

2 copii 0.00 - 6.99 ani + 1 adult in camera dubla - 50% reducere fiecare.

1 copil 0.00 - 6.99 ani + 1 adult in camera dubla/mansarda - tarif camera single

1 copil 7.00 - 13.99 ani + 1 adult in camera dubla/mansarda - 30% reducere.

1 adult + 1 copil 7.00 - 113.99 ani si 1 copil 0.00 - 6.99 ani  in camera dubla - primul copil - 30% reducere; al doilea copil - gratuit.

Copil 7.00 - 13.99 ani in pat suplimentar + 2 adulti - 50% reducere.

2 copii 7.00 - 13.99 ani + 1 adult in camera dubla - primul copil - 30% reducere; al doilea copil - 50% reducere.

Adult in pat suplimentar - 30% reducere.

 

Supliment Masa Festiva Craciun:  30 euro/ adult;  15 euro/ copil (4.00 - 13.99 ani). (optional)

Supliment Masa Festiva Anul Nou:  75 euro/ adult;  37,50 euro/ copil. (obligatoriu)

Copiii 0.00 - 3.99 ani - nu beneficiaza de mesele festive.

 

Taxa statiune:  inclusa in tarif. 



 


 

Formular contact

Pentru a solicita mai multe informatii privind aceasta
oferta va rugam sa completati urmatorul formular.

Nume*:

Telefon:

E-mail*:

Mesajul dumneavoastra:

Campurile marcate cu * trebuie completate

Sau ne puteti contacta la urmatoarele numere de telefon:

Tel/Fax: 0251 41 01 01

Tel: 0351 40 24 46

rezervari online grecia